Krepšelis 0

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Jūsų užsakymą pagaminsime per 1-6 darbo dienas ir išsiųsime registruotu paštu, arba galite pasirinkti užsakymo atsiėmimą mūsų dirbtuvėse, tokiu atveju su Jumis susisieksime, kai jau Jūsų užsakymas bus paruoštas.

Grąžinimas

Grąžinti prekes galite per 14 dienų nuo apmokėjimo. Prekės turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; prekė turi būti pirkėjo nepažeista; prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. Dėl grąžinimo susisiekite su mumis el. paštu sienos@bubbles.lt. Siuntimo išlaidas sumokate Jūs, mes grąžiname tik prekės vertės sumą, tai padarysime, kai tik sulauksime siuntinio.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258, remiantis patvirtintų "Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones" taisyklių nustatyta tvarka.